ТОМАШГОРОДСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ N2

РОКИТНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Адреса: 34244, село Томашгород, вул.. Гагаріна, 34

Телефони: 47-2-27,  моб. 0674400887

Директор: Попок Світлана Кирилівна, старший вчитель 01.08.1951р.н.

Освіта: вища

За спеціальністю: учитель української мови та літератури.

Закінчила: Рівненський педагогічний інститут ім..Д.З.Мануїльського, 1973 р.

Призначена на посаду директора: 01.04.1975р.

Заклад заснований: 1991 року.

Проектна потужність: 320 чол.

Кількість учнів: 255

Всього працюючих: 49

Кількість педпрацівників: 36

Кількість обслуговуючого персоналу: 12

Медичних працівників: 1

*************************************************************************************

Сайти школи:         http://school2tomash.at.ua     -  сайт школи

http://tomashbasket.at.ua/   - сайт баскетбольної команди

http://revences.at.ua/- сайт випускниці-2014 Попок Тетяни

"с. Томашгород (Сехи): історія та сьогодення"минуле та сучасне життя села Томашгород (Сехи).

В школі сформований творчий педагогічний колектив однодумців, який очолює Попок Світлана Кирилівна понад 35 років.

Навчально-виховний процес спрямований на інтелектуальний, соціальний і фізичний розвиток кожної дитини як особистості здатної самостійно мислити і творчо діяти, використовувати знання в нестандартних ситуаціях.

Функціонують: драматичний гурток «Джерельце», еколого – натуралістичний гурток, військово-патріотичний гурток.

Організовано роботу методичних об’єднань учителів початкових класів, природничо-математичного та гуманітарного циклів,  класних керівників.

Школа працює над науково-методичною проблемою «формування особистості учня на основі впровадження інноваційних процесів навчання та управління в сільській школі».

Учні школи є переможцями ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з математики, української мови, трудового навчання. 2005 рік – учень школи Басич Андрій – переможець  ІУ етапу Всеукраїнських олімпіад з трудового навчання.

На базі школи проведено районні семінари керівників шкіл, базових дисциплін. В 2010 році проведено обласний семінар з трудового навчання

В закладі функціонують спецкурси за вибором, факультативи, гуртки художньої обробки деревини, вироби з соломки, оздоблення одягу народною вишивкою, вироби на камені.

В 2009 році команда дівчат школи по баскетболу зайняла  друге місце в ХІІ Спартакіаді  області.

Один педагог нагороджено грамотою Міністерства освіти і науки, 5 – нагороджено грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації.

2009 році проведено капремонт даху навчального корпусу.

В січні 2011 року частково замінені деревяні вікна на пластикові.

В липні 2011 року зроблено капітальний ремонт електропроводки в школі.

В школі є бібліотека, їдальня, спортивний зал (8.60x21м), частково функціонує тренажерний зал, літній спортивний майданчик, футбольне поле (100x60м.), обладнана майстерня для трудового навчання, кабінет інформатики (14+1 компютерів) з 3g підключенням до Інтернету.

ГІМН ШКОЛИ

В Сехах народилися й живем

Зростаємо завзяті і сміливі.

Цікавий світ науки пізнаєм

І мріємо, щоб всі були щасливі.

Впевнено крокуєм в майбуття.

Дитячий сміх дзвенить, луна довкола.

Це нам дає путівку у життя

Томашгородська рідна школа.

Ми хочемо сказати Вам батьки,

Що Вас не підведемо ми ніколи

Любити Україну навіки

Навчили вчителі у стінах школи.

Шумлять берізки біля школи

А попереду тисячі доріг

Ми не забудемо ніколи.

Томашгородська школо твій поріг.

Слова:  С.К. Попок

Музика:  Тетяна Попок (учениця 6 класу, випускниця 2014 року)